| Andromedda a întrebat:

La ce ora va culcati de obicei noaptea? De ce?

17 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De regula dupa ora 20, 00, intru pe TPU si cand ma uit la ceas e deja 02, 00 - 03, 00...

nony
| nony a răspuns:

Nu ma culc la ore exacte, dar ma trezesc la ele big grin. Munca asta...

lolita
| lolita a răspuns:

Daca sunt foarte obosita pe la 22. 30-23. 30 si daca nu pe la 2 noaptea.

| Ana a răspuns:

Pe la 23:30-00:00

| madalicious a răspuns:

Depinde de cat de energica sunt. Daca nu prea sunt energica adorm pe la vreo 21-22 iar daca am multa energie adorm pe la vreo 3-4 noaptea sau chiar deloc, preferand sa dorm a doua zi.

| daniDeeDee a răspuns:

La 2. straight face mai devreme nu pot big grin

| Abcfunny a răspuns:

12/12:30 cam asabig grin

| alecs871 a răspuns:

Cand vor mushii mei, de obicei, mai devreme de 1-2-3, nu prea mai pot sa adorm, mai ales acum cand nu mai ma duc la munca, inainte incercam sa ma culc pe la un 12...

| JesterRO a răspuns:

Ieri de ex la 4...incerc totusi cat mai devreme, pana in 12 noaptea, pentru ca odihna e vitala. De ce? Dintr-un obicei prost de a vorbi noaptea pe mess cu actuala fostă.

| cheloo74 a răspuns:

Am ciclul de somn cam dat peste cap din cauza turelor de noapte. Intre 23-1. Stau si butonez la jocuri sau citesc.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Niciodata pana in 11 jum-12. mai ales daca am de invatat mult ma prinde si 1 jum 2happycam asa, dar ma trezesc la aceeasi orastraight face

| DonGiovanni a răspuns:

Depinde ce fac ziua daca ma duc cu tatae la vie laughing pe la 9 daca joc fotbal pe la 12 daca merg la peste cand mi se scoala si daca stau pe TPU si la 4 dimineata.

| Piscotel a răspuns:

Interval inchis intre ora 23 si ora 5. De obicei cand adorm la 5 dimineata ma trezeste cineva la 10 din cauza ca s-a intamplat ceva grav straight face

| motzata a răspuns:

Din cauza facultatzii nu prea se dorme seara.aici depinde de facultate...eu nu prea dormbig grindar as sa maia dorm din cand in cand pe la 3-4...sau cand sunt ffffffffff terminata pe la 10big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11-12...pentru ca atunci se termina filmulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 24, dupa ce hranesc fetita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În principiu, când îmi vine somn, orele diferă de la noapte la noapte, m-am culcat şi la 7am, şi la 8am, şi la 3 pm...
Mult succes happy