| PăpușăDePlasticPrefăcută a întrebat:

Nu e mai usor sa iei totul in gluma? fundita:X

Răspuns Câştigător
| albina a răspuns:

Nu poti sa iei chiar totul in gluma. Nu te poti lua pe tine in gluma.

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ba da este...

| Dobitoc a răspuns:

Nu chiar.Un om trebuie sa stie cand sa glumeasca de si cand sa fie serios, crede-ma ca daca iei totul in gluma devii enervant si nu o sa poata nimeni cont pe tine.

| DexterKill a răspuns:

Ba da. Eu si inca o colega traim dupa conceptul asta de viata. Este foarte distractiv si nu superi pe nimeni niciodata. Nu confunda gluma cu prostia. Pace

| dana7777 a răspuns:

Depinde de situatie...big grin

| Mally98 a răspuns:

Cateodata.
Este cand nu e important.

| feliciazavoraru a răspuns:

Sigur ca e mai usor! Uneori viata e mai frumoasa asa! Credemaa Dami funda mie te roooog

| BereCuLamaie a răspuns:

Ba da. da` nu e intotdeauna ok thinking

| DanielaXD a răspuns:

Ba dasigh
Sa nu iti faci griji pentru nimic. sa nu iti pese pur si simplu.
Ma uit la colegii mei[unii dintre ei] cand avem teze sau vine un prof`/profa` asa mai rai pe ei ii doare in bascastraight face
Nu invata, fac galagie, etc.
Ma gandesc uneori `ce bine o fi sa nu iti faci griji pentru nimic:-