| molzza a întrebat:

Nu imi merge window movie maker, zice "There is not enough available hard disk space to run Window Movie Maker.Free Sufficient hard disk space, and then try again."

3 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Verifica hard-disckurile.Sa ai cel putin 1Gb in fiecare.Verifica C:/-ul in mod special.

| sinblade27 a răspuns:

Mai sterge ceva dupa c ai umplut partitia si windowsul nu [poate sa proceseze sau sterge temporalele.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Nu ai destul spatiu liber pe hard disk. Sterge niste fisiere nefolositoare, niste filme etc. happy