| AiDa_5611 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa ma joc... big grin M-am cam plictisit de Sims si Metin2.Stiti niste site-uri cu jocuri sau niste CD-uri cu jocuri gen Sims.

Răspuns Câştigător
| KlaudyaAddha a răspuns:

Site-uri cu jocuri:
www.agame.com
www.ejocurigratis.ro
www.ejocurifete.ro
www.miniclip.ro
www.IMVU.com
www.stardoll.com
www.missbimbo.com
www.pandanda.com
www.clubpenguin.com
www.panfu.com
www.girlsgogames.com
www.supersecret.com

Mai stiu dar nu-mi vin in minte.Pe unele sunt jocuri noi in fiecare zi. Sper ca te-am ajutat! :)

22 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Gen Sims e Miss Bimbo
aici ai linkul:http://www.missbimbo.com/
funda?:*

| Alien a răspuns:

Lasa joaca si pune mana pe carte http://www.mateonline.net/algebra.htm!
Ce clasa esti?

| radutherap a răspuns:

Imvu

| CraZyKid`SiSi a răspuns:

Acu o saptamana am descoperit un joc, gen sims.Se numeste Imvu.are si chat online... zilnic is cam asa nnn, nnn people of 87-
86 country...[ca numar de pers]

| Dianaღ a răspuns:

Eu am gasit un site dragut: se numeste Lady Popular; poti sa incerciwinking

| TheLord a răspuns:

Mda...joaca mt2tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da joacat-e pe www.miniclip.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Second life

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca-te roblox. Nu prea ai ce sa faci pe el dar e frumos. sa imi zici cum te cheama, adica sa le loghezi. Ca sa fim prietene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google tales of pirates top 100 private server e cel mai belea depe globu asta mai tare si ca metin si ce ai vazut tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inra pe www.aidraci.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am plictisit de counter strike 1. 6 nu stii vreun sait ca e plictiseala OF CE PLICTISEALA stiti ca as vrea vreun sait

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am socuri dar nici eu nu stiu ce sa ma joc

| luschan a răspuns:

Http://luschan.blogspot.com/p/games-review.html
na-i cum sa nu-mi dai fundita

| Rebeca120 a răspuns:

Eu tias zice sa numai te joci jocuri iti distrugi viata stai mai mult pe afarahappy

| CodePanda a răspuns:

Sincer. nici eu nu stiu ce sa ma joc. de plictiseala, joc Dragon Fist 2/3... m-am plictisit de tot ( metin / minecraft / roblox / gta san-andreas / canter-strike / transformice / NFS ) TOT... ma rog. incearca si tu Dragon Fist 3 pe net. e bun pentru omorat timpul. bafta

| CodePanda a răspuns:

Incearca Dragon Fist 3 / 2... iti omori tumpul cu el. e pe net... bafta

| alexandru13xl a răspuns:

Minecraft sau roblox ori everybody edits