| Anahiteamo a întrebat:

Nu prea am prietene cu care sa ma plimb, adica am dar stau la distanta mai mare de mine. nu am cu cine sa ma joc. stau inchisa in casa aproape tot timpul si tata nu ma lasa sa ma duc nicaieri. ce pot face in weekenduri in timpul liber?

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

De ce nu incerci sa iti faci prieteni prin zona in care locuiesti?

| NuAmHabar a răspuns:

Pai daca nu te lasa afara e destul de naspa, ar trebui sa te lase sa iti faci prietenIn casa poti sa te uiti la tv, adica ti-ai putea alege un serial care sa il urmaresti la tv, poti sta la calculator, joci ceva, sau iti cumperi nste jocuri care sa le poti juca singura, asta daca nu ai frati sau surori sa va jucati impreuna.Iti poti face un hobby, un jurnal.Gasesti u mai multe lucruri interesante de facutwinking

| MinnieHaha a răspuns:

Imi pare rau pentru tine.
eu nu sunt inchisa in casa decat cand sunt pedepsita!
atunci, intru pe mess, vb la tel, si uneori ma jocam(cand eram mai mica) cum ca as fi fost un star, si imi imaginam diverse chestii
sper ca te-am ajutat! pupici!