| KlaudyaAddha a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat! Ma joc Sims2 de un an, dar de doua zile nu mai merge.Bag CD-ul in unitate, apoi dau ca sa pornesc jocul.Se aude ca citeste CD-ul... Dar astept, astept, astept...Si nu poorneste deloc! Nu se intampla nimic! Am resetat calculatorul, am incercat iar - dar nu merge! Asa ca mi-am scanat calculatoru' de virusi si a gasit un virus(era un virus din fisierul Admin). Asa ca am incercat sa pornesc Simsu' din nou(crezand ca virusul ala s-a sters) - dar tot nu mergea. M-am gandit sa reinstalez jocul, dar cand am dat sa-l instalez iar - nu mergea! Tot nu aparea nimic pe ecran, era de parca nu as fi apasat pe nimic. Azi am reusit sa reinstalez jocul iar, dar tot nu porneste! Citeste CD-ul(se forteaza cu el) - dar tot nu merge! Mentionez ca am destula memorie libera! Ce pot face ca sa mearga iar? Please, help me! crying

Răspuns Câştigător
| ninita a răspuns:

S-ar putea ca jocul tau sa fie expiat. du-te la un prieten /o prietena, instaleaza acolo jocul si vezi daca e ceva ineregula cu el. daca nu ar fi bine sa chemi pe cineva priceput sa te ajute.Si daca tot vine Craciunul. poate iti cumpara parintii un calculator sau un joc Sims nou(incerca Sims3). Fundita?