| BeatriceBeatriceBea a întrebat:

Nu sunt deloc lata in solduri. Ce sport imi recomandati sa ma dezvolt, sa ma inalt? Daca fac inot, nu slabesc? laughing Ca eu nu am nevoie sa slabesc.

3 răspunsuri:
| vanessa63425789 a răspuns:

Ba da!
Daca faci inot t inalti, slabesti, iti mentii mai in forma oasele
mai poti incerca volei sau baschet
fitnes

| AlexandruRares a răspuns:

Solduriile se dezvolta doar la fetele care si-au inceput viata sexuala
Dar nu iti imagina ca imediat. Dupa ce ai inceput viata sxuala solduriile ti-se vor dezvolta in timp un an sau 2, asta insemnand sa faci sex cel putin odata la saptamana sau 2
Nu stiu si in cazul tau daca ai inceput sau nu

| BeatriceBeatriceBea explică (pentru AlexandruRares):

Nu cred, cunosc fete care nu si-au inceput viata sexuala si sunt foarte latewinking