| razvan06nov a întrebat:

O fata ma intreaba:
-Poti sa ma ajuti si pe mine sa ma hotarasc ce sa-i iau iubitului un cadou de SF.Valentin?!
Si eu i-am spus da dar nu-i stiu ce sa-i zic. Puteti sa ma ajutati voi va rog so va

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Mai este pana atunci, mai are si ea timp sa se gandeasca!

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Pai daca se joaca vreun sport. Daca fotbal sa ii ia o minge...O carte daca e mai studios, Ciocolata....etc.

| xAlly a răspuns:

Pai incerca sa ii iei ceva barbatesc. Un set Gilette Fusion Pro Glide cu tot cu aparat de ras. Ar fi un cadou perfect, sau un parfum pe gustul lui big grin

| TrueLove22 a răspuns:

Poi daca i-ar duce un parfum, sau un set de ingrijire ar fi de ajuns, gestul conteaza.