| FuuTonN a întrebat:

O sa-mi vina zilele astea un Ps2 si sunt foarte nerabdator cum pot face sa treaca timpul cat de cat mai repede? Cel mai bun raspund funda!

Răspuns Câştigător
| cristiiiiiii a răspuns:

Iesi cu prietenii afara...cauta o activitate placuta care sa iti ocupe timpul si sa iti faca placere sa o practici happy
Ps: am jocuri pentru ps2 daca esti interesat happy

5 răspunsuri:
| kdomi a răspuns:

Uita-te la ce poate face PS3 rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| betty678 a răspuns:

Pai..Joaca Metin2. Etc. Dar iti dau o sugestie care pe mine m-a ajutat mult. Intra pe www.animekage.com si ai seriale japoneze atat de tari. doamne. Poti scrie la google Vampire Knight sez. ep.1 si uitat-te care o gramada de episoade eu m-am apucat chiar azi si sunt la ep. 3. Fundita?

| adrianpopovici99 a răspuns:

Joaca-te cu prietenii, iesi undeva ca e iarna,, uitate la TV, joacate la PC, mergi la discoteca in club

| Tetris a răspuns:

Sa te uiti la TV, sa dai raspunsuri pe TPU ^^