| Diamantsacru a întrebat:

OFER FUNDA + VOT! Hei TPU,ma pregatesc pentru halloween si imi ttrebuie niste desene(schitate) cu fantome,lilieci, dovleci, etc care pot sa le transcriu pe foaie. (si acum urmeaza intrebarea "cum? " pai tin o foaie lipita de calculator si schitez cu creionul desenul afisat) deci puteti sa ma ajutati cu niste desene? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Gabriela_Cernega_1985 a răspuns:

Hey uite un site din care poti face multe schite: https://www.google.ro/......ps?/search