| tipicalgirl a întrebat:

Offf...am sambata seara un carnaval la scoala, si nu vreau sa-mi cumpar prea multe accesorii... m-am gandit sa ma fac cleopatra dar nu stiu cum sa fac costumul(cu peruca as rezolva eu.)

Răspuns Câştigător
| BloomBut a răspuns:

Nu stiu. poti cumpara o peruca blonda de exemplu si cumpra un spray albastru si o vopsesti happy

2 răspunsuri:
| BloomBut a răspuns:

Un cearceaf alb cu o centura subtire sau o rokita alba vaporoasa de vara happy cu niste sandalute romane

| tipicalgirl explică (pentru BloomBut):

M-am gandit sa ma fac katy pery dar unde gasesc in iasi o peruca albastra, mov sau roz:-(?

| BloomBut a răspuns (pentru tipicalgirl):

Nu stiu. poti cumpara o peruca blonda de exemplu si cumpra un spray albastru si o vopsesti happy