| anonim_4396 a întrebat:

Ok...nu stiu daca am ales bine categoria, dar eu am parul cam rar...si as vrea si fie mai bogat, mai des. Poate cineva sa imi spuna cum pot face asta? Preferabil fara variata : TUNDE-TE! Multumesc.

3 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Incearca cu hairgrow si vezi daca da rezultate daca nu ai putea si varianta cu tunsul chiar daca nu o agreezi.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Tapeaza-ti-l.

| mmamiruna a răspuns:

Ia de la plafar ULEI DE RICIN si da-te cu el pe par; in 2-3 saptamani vei vedea rezultatul!happy