| denisaa_4298 a întrebat:

Parintii mei o sa faca curatenie la mine in camera(o sa varuiasca, schimba geamurile) am si eu o intrebare.cu ce culoare sa-mi varuiasca peretii, acum am culoarea roz dar parca as vrea sa o schimb da nu stiu cum!

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Fa-ti movul acela deschis violet asa deschis. Fundita? Te rog.Mersi!

6 răspunsuri:
| Draagos a răspuns:

Negru !

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Pai alb,galben,portocaliu, visiniu, rosu... infine da cati ani ai? tu joci jocuri? daca ai un joc preferat poti sa-l scrii cu litere mari de-alea nu stiu cum sa zic infine.

| pinkqueen98 a răspuns:

Mov:*sau ce iti place tie cel mai mult:*

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Un galben pai e perfect. Parerea mea e ca "rozul" e prea de fetita... Dar nici ideea cu movul nu e rea!

| biancaa_3285 a răspuns:

Poti sa iti faci camera cu un albastru deschis sau cu un lila sau fucsia sunt culori misto sper ca te-am ajutat
funda?

| ClaudiaDia a răspuns:

Daca iti place sa ai lumina multa in camera ti-as recomanda un galben pal. eu asa am. bine ca depinde de culoarea mobilei daca o ai din lemn si culori simple si deschise merge galben, sau mie imi place sa fie fiecare perete cu culori diferite dar desigur. sa se asorteze.winking FUNDA?big grin