| Ada1234 a întrebat:

Pe 25, 26, 27... ianuarie 2011 am dat ca de obicei la ora 21:25 pe disney sa vad nini si era cu totul altceva! Au schimbat ora de difuzare sau saptamana asta nu l-au dat? Imi puteti raspunde? (cel rapid si corect raspuns primeste funda:Xwinking )

Răspuns Câştigător
| lorryna2 a răspuns:

Stiu eu
nini se va opri deoare ce cand se pune adica se difuzeazala tv la o mare companie se pune un sidiu pe care sunt toate episoadele si am inteles ca acum se pregatesc de noul serial dansati cu noi si am maiinteles de la tatal meu ca el lucreaza acolo ca s-a intamplat ceva cu cdul dar acum trebuie sa le refaca pe marea majoriate si dureaza destul de mult si daca o sa vezi ceva schimbat la episoade nu-i nimic tata si cu angajatii o sa incerce cat mai curand posibil sa dea nini e posibil sa nul dea pe timpul vacantei dar sa stii ca nu ai pierdut episoadele inca nu s-au dat deci poti sa stai linistita. funda?big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. da si eu astept seralul il iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una cred ca nu il mai da pentru leau dat concediu, asa presupun(tu ce crezi?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hahaha
cica : sa le dea concediu
mai, filmul asta e de cand hau si pamantu si cica sa le dea concediu
eu zic ca daca tata lui lorryna2 se ocupa cu asa ceva inhseamna ca are dreptate...