| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce post e difuzat serialul Twillight?

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Din cate stiu eu Twilight nu e serial... E productie din 2008 parca, deci nu stiu cat de curand va aparea la TV.

| Puiutz a răspuns:

Bunahappy. pai din pacate inca la noi nu apar filmele la tv. eventual la cinemathinking nu stiu exacthappy.
Si nu e chiar un serial. e o serie din 4 filme. insa pana ajungem noi sa le vedem pe toate mai estesad... New Moon apare in noiembrie. si chiar am citit azi ca Eclipsa. o sa o vedem doar la mijlocul verii viitoare. deci mai avemsad.
Oricum si mie imi place mult twilightlove struck.
pup:*

| DoomNEzeu a răspuns:

Va fi difuzat pe postul Acasa, sper ca te-am ajutat.

| frida0purple a răspuns:

Nu este un serial, ci este un film!
Twilight Saga contine 4 carti, dar doar primele 2 au fost ecranizate.
Primul : 'Twilight' a aparut, dar al doilea va aparea pe 20. noiembrie.
Iar acum il filmeaza pe al 3-lea.
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| eek a răspuns:

1...in primul rand nu e serial
2..nu e difuzat la tv

| faranume a răspuns:

1) nu este un serialhappy
2)se descarca de pe net sau poti cumpara cd-ulhappy