| DubiDubiDuba a întrebat:

Va mai amintiti serialul "Farmece"(Charmed)? Era difuzat pe TVR2 mai demult; va rog mult sa imi spuneti daca stiti daca mai este difuzat pe vreun post tv.

Dau funda si vot. Mersi:*

Răspuns Câştigător
| jojo_2491 a răspuns:

Pe diva, eu il urmaresc la 11 dimineata, noaptea nu stiu la ce ora e.

5 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna.Serialul "Farmece" este difuzat pe Diva Universal.Bafta.

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Pe diva universal...si app...nu stiu ce va tot dati atata in vant dup cole ca e urat ca naiba

| love13 a răspuns:

Este pe diva; si mie imi place foarte mult.
Il adooor pe Cole love struck

| thealchemist a răspuns:

Diva universal noaptea tirziu.

| DubiDubiDuba explică:

Si mie imi place de Cole dar nu neaparat pentru cum arata(desi imi place si asta). Cel mai mult imi place ca s-a indragostit de Phoebe. Adica e cel mai bun cuplu din tot serialul si faptul ca Phoebe nu ramane cu el ci cu acel Coop mi se pare cea mai mare prostie pe care au putut sa o faca scenaristii. Va multumesc mult pentru raspunsuri:*.