| 8paulica a întrebat:

Pe ce server privat, in metin pot sa fac lvl destul de rapid si sa pot sa cumpar masca emotiei cu yang sau sa nu trebuiasac?(in engl sau romana)Fundaaaa Rapid!

5 răspunsuri:
| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Nu prea exista in romana sau english poti incerca www.seven-world.eu sau finalongju 2 (in finalongju2 nu faci lv repede dar ai iteme super tari a da si armura alba xDDDD ) funda?

| Sophie a răspuns:

Newlongju

| PCDemon a răspuns:

Blacknight Metin.

| Yamatooo a răspuns:

Metin angel...longju.sumt mai multe incearcale pe astea

| Serban_Valentin_1997 a răspuns:

Hammer gx energy mage iti mai zic da-mi add ZapperZappery si funda pls