| nellyneliana a întrebat:

Pe ce site-uri imi recomandati sa imi pierd timpul? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sunshinee_5694 a răspuns:

Http://lookbook.nu

e super tare si in plus vezi ce se mai poarta si ce e in tendinte la straini:*

mai e super tare si www.mascarit.ro

incearca:D

15 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Pe cele pe care inveti cevawinking Asa nu o sa fie timpul pierdut complet happy
Shin

leonardk
| leonardk a răspuns:

De ce nu pe TPU? Sunt multe intrebari care asteapta raspuns!

| crisS a răspuns:

Potzi sa intri pe www.star-portraits.com

| hashe86 a răspuns:

Eu ti as recomanda sa nu il pierzi!winking
intra pe site-uri de unde sa te si alegi cu ceva.
aici a vorbit pragmaticul din mine, ca nici eu nu mi folosesc timpul la maximum cu ceva folositor.
nu stiu ce sa ti recomand, intra pe acelea cu o tematica ce coincide cu pasiunile tale.

| AndrusKanu a răspuns:

Pe forum-uri şi aici... big grin

| asucme a răspuns:

Incearca http://www.stumbleupon.com/ fa-ti cont, selecteza-ti domeniile si da random. asa am descoperit o multime de informatii noi si utile despre domeniile mele de interes. In plus daca faci o descoperire internauta captivanta poti aduga pe baza contunui tau gratuit, acel site cu o mica prezentare si pentru ca alti asemenea tie sa afle despre acel site. Oricum e fun si comod. Navigare placuta.

| zeDruit a răspuns:

Eu iti recomand sa iti faci un cont pe StumbleUpon.com si sa-ti instalezi bara lor. Pe bara aia ai un buton care te duce la o pagina oarecare gasita de cineva. Am gasit multe chestii interesante cu chestia asta. Inca mi se pare cea mai buna metoda de a descoperi situri titi.

| adyth a răspuns:

Eu imi pierd mult timp pe youtube...mai ales ca sunt chestii foarte amuzante acolo...rad cu lacrimi big grin
sau poate vrei sa vorbesti cu lumea... daca esti cunoscatoare de limba engleza iti recomant un super chat... fara jigniri, vorbe urate, teme indecente sau alte chestii. exista admini, si au rolul de a pastra convorbirile curate si sigure.
friendship page se numeste chatul

| tomigirl a răspuns:

Bascalie.ro, neogen.ro, pitipoanca.org

| johncena a răspuns:

Pe youtube-happy tree friends.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Exemplu de site-uri: ele.ro, petocuri.ro, eva.ro, ejocuri.ro, bestjobs.ro, neogen.ro, TPU.ro, quelle.ro, tarafashion.ro, yokko.ro, zodiac.ro, infoturism.ro, etc.
Pa, pa.

| erikutzza a răspuns:

Ai putea sa-ti faci un blog...