| hashe86 a întrebat:

Pe Eurosport e Campionatul European de Echitatie, proba de Dresura pe muzica! Superb totul: concurentii cabalini, tinuta calaretilor, muzica! Va recomand cu caldura!

Răspuns Câştigător
| www a răspuns:

Af mersi ca ne.ai zis >big grin

7 răspunsuri:
| www a răspuns:

Bai, in primul rand omul nu a pus o intrebare, unde voiaia sa puna semnu intrebarii aa? La "va recomand cu caldura"? Sau la "Superb totul: concurentii cabalini, tinuta calaretilor, muzica!"
Sincer nu intelg care e problema ca a postat "intrebarea" asta. exista intrebari mult mai proaste de genu: " Ce intrebari sa mai pun" si asta intr-un fel a fost folositoare, si apreciez ca ne-a zis.

Asa ca nu te mai caca pe tine pe aici.

As zice ceva acum da nu pot ca dupa nu imi baga raspunsullaughing.
Ma rog ideea ar fi : Mars in p***a matii.

| hashe86 explică:

Www omul voia si el sa posteze primul la o intrebare ca s amai acumuleze ceva puncte in plus. lasa-l sa se bucure de ele!
aceasta era o recomandare adresata celor care erau interesati de asa ceva. Degeaba as fi pus-o la chat ca la cine se perinda pe acolo imi uzam tastele degeaba. echitatia e pentru un anumit tip de oameni nu asa pentru toti. drept confirmare uite cati s-au aratat interesati de pseudointrebarea mea.

| alexdop21 a răspuns:

Si asta e o intrebare? NU nu este o intrebare, pentru un astfel de anunt exista chat-ul!

| alexdop21 a răspuns:

Vezi daca mai postezi intrebari care nu au semnul intrebarii poate te iubesc mai multe fete nu doar www

| mariobros a răspuns:

Sublim!

| viking a răspuns:

Suna ''interesant'' laughing dresura pe muzica, concurentii cabalini laughing

| Alina_Liana_1999 a răspuns:

Exista doar DRESAJ nu dresura pe muzica! Informeazate despre probele echitatiei
poftim pentru. informarea ta un site
http://ro.wikipedia.org/wiki/Dresaj_clasic