| alexx102428 a întrebat:

Pe laptop muzica de pe Youtube se aude foarte incet.Cum rezolv problema?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Foloseste difuzor exterior sau casti.
Difuzoarele laptopului nu sunt pentru discoteca, sunt doar pentru control, iar la volum mare se pot strica!

Volumul se poate mari si din mixer, daca dai click dublu pe iconita reglajului de volum din Taskbar.

Nu toate piesele muzicale sau filme au volum normal, multe sunt incarcate de necunoscatori, la volum mic.

| Samariteanul a răspuns:

Boxele leptopului nu sunt la fel de puternice ca cele ale unui calculator normal. Daca vrei sa dai foarte tare sa dai o petrecere, iti sugerezi sa imprumuti calculatorul unui prieten.