| lSarcastiquel a întrebat:

Pe metin2fun la saman zmeu cum trebuie bonusurile,punctele de status ca sa nu te omoare nimeni, funda.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PrintZuko a răspuns (pentru Barbu_Andrei_1992):

laughing) lasa ma copilu in pace! de omorat o sa te omoare, puncte pe INT si VIT iar bns variaza la HH MAangryadica sa ai semi-om cat e maxim) si INT MAangryasta pe fiecare item care intra HH si INT[INT intra pe arma si pe scut parca si sunt si cercei de 54 care au deja INT)asa te faci sa ai atac puternic pe skill, bin iti mai pui si critica si patrunzatoare.Si ca sa fi"invincibil"iti fac iteme cu aparari sabie, 2 mani, pumanl ect.(dar trebuie sa ai si alea ce ti-am scris mai sus HH si INT)sfatu meu e sa iti fac seturi...