| Mariuss32 a întrebat:

Pe Minecraft 1.7.10 când îmi pun CCC și NEI în folderul cu mods nu îmi dă modul când apăs pe E, de ce? Urmez pașii din videoclip: descarc forge, instalez, descarc NEI, copiez în mods, descarc și celălalt fisier, copiez în mods și când intru pe single player și îmi fac lumea, apăs E și nu apare modul, DE CE?! Fundă.

1 răspuns:
| Wizard68 a răspuns:

Modul ori a fost șters si nu mai este funcțional. Ca așa mă pățit și eu. Si tot nu am găsit rezolvarea și mă pricep la calculatoare. Îți recomand sa cauți alt mod.