| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care ati fost in clasa a9a cum vi s-a parut materia la mate-info? E grea?
Multumesc Anticipat.

3 răspunsuri:
| Mihaitsa22 a răspuns:

Pfoaa, e greu...in comparatie cu ce faci in generala:-ssstraight face
dar oricum fizica, chimie, mate si info vei face la greustraight face...in schimb, mai putin materiile umane(ex.isto). deci, oricum, mult succes:*

| MysteriousVIP a răspuns:

Sunt in clasa 11 la mate-info(baiat) si nu mi se pare asa de greu.nici nu stiu cum au trecut 2 ani laughing parca ieri treceam la liceu. hai bafta!

| bianca a răspuns:

Depinde de liceu
si de cat inveti...

e destul de ok