| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care stiu spaniola...
Imi puteti traduce va rog urmatoarea fraza:
"Daca te-ai intalni cu pestisorul de aur si ti-ar indeplinii trei dorinte, care ar fi acelea?"

9 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Si usted cumple con el Pez de Oro y debe cumplir tres deseos, ¿cuál sería
ps:ca sa mearga orice traducere pe google translator cauti de exemplu traducerea ta scrii-o intai in engleza si din engleza du-te in spaniola.succes

| AndreeaRox a răspuns (pentru frikk):

Multumesc tuturor :*..."si encontraras un pez de oro, y tendrás la oportunidad de poner tus tres deseos ¿cual seria."(raspunsul corect) "
frikk-> incerc data viitoare happy

| marianamay a răspuns:

Si te encontraras con? y te satisfaceria tres deseos qual cera ellas...pestisor de aur nu stiu cum se zice. Sper ca te-am putut ajuta :*

| AndreeaRox a răspuns (pentru marianamay):

"pez dorado"...multumesc! >big grin

| unromantraditional a răspuns:

In spaniola: google translator laughing cauta la google xD

| AndreeaRox a răspuns (pentru unromantraditional):

Mersi straight face pentru nimic...nu traduce bine acolo rolling eyes

| tontonel a răspuns:

Si te encontraras con el pecezito de oro y te cumplira tres deseos, cual seria ellas'?

| tontonel a răspuns:

Si te encontraras con el pecezito de oro y te cumplira tres deseos, cual serian aquellas?