| booh a întrebat:

Pentru fanii Real Madrid...
Ce parere aveti de Mourinho la Real Madrid?
C. Ronaldo(adevaratul Ronaldo e in Brazilia!) stie sa dea gol doar cu ultimele clasate?
Benzema joaca la Real? Poate in galeria lui Real... Daca era Becali acolo il trimitea la echipa a 2-a sau il dadea afara.
Kaka ce face? Se bronzeaza?
Ce am eu cu "amaratii" de jucatori, ca ei fac reclame, tot felul de activitati extrasportive. Real Madrid a fost in anii 50-60. Va mai castiga trofee internationale poate daca dam timpul inapoi.
Tot pentru fanii Real Madrid: AC MILAN e cea mai buna echipa din toate timpurile!

1 răspuns:
| Vizitiul a răspuns:

Scuza-ma, dar Becali nu are nicio tangenta cu fotbalul, vezi cazul stelei.
Cristiano Ronaldo, a sclipit in perioada sa la United, se pare ca la Real nu s-a integrat. Dar, totusi, dispune de calitati fotbalistice simandicoase, poate face distinctia oricand. Mourinho, s-a vazut ca este un adevarat profesionist, nu oricine poate aplana atacul Barcei. Venirea sa pe Bernabeu este un real succes, dar nu depinde numai de el, ci si de veleitatea si upavointa jucatorilor, de unul singur nu poate face performanta. Problema este ca galacticii sunt individualisti, doresc sa iasa in evidenta prin tot felul de artificii tehnice ori in acest ritm nu poti face performanta.
Sa nu uitam ca anul acesta, cupa s-a dus la Inter, si pe buna dreptate, au meritat baietii, au jucat cu sufletul, au muncit, si-au dorit. Da, Milan este o echipa valoroasa, dar anul acesta a fost slaba.