| Flav a întrebat:

Pentru toti userri activi de pe site din Galati, ne-am gandit ca a trecut ceva timp de la ultimul meeting si ca ar fi frumos sa ne regasim vara asta. Intalnirea va avea loc maine (sambata) la ora 18:00 la faleza Dunarii, pe vaporul-restaurant Malnas.
Printre cei confirmati, avem deja pe user-ul Phoenix(care a venit si iarna trecuta si care m-a facut zilele trecute sa-mi inchei cariera de fotbalist si sa-mi pun gheata'n cuilaughing; sincer sa spun, el a cam tras de mine sa ne revedem cu totiihappy ) si pe Dara(tanara experta, care pana acum a venit la ambele intalniri si acum a onorat din prima cu raspuns afirmativhee hee) De asemenea, astept raspunsul si de la alti 2-3 useri (fosti experti) si speram sa fie totul ok.
Am observat ca-n ultima vreme, sunt destui useri activi pe site din Galati, asa ca ne-ar face placere sa ne vedem cat mai multi.
So, dunareni, who's coming?hee hee

10 răspunsuri:
| Flav explică:

@harciog - chiar ma miram, nu intelegeam de ce nu-mi raspunzi la mesaje, credeam ca esti suparat pe mine sau te-am deranjat cu ceva. Noi ne gasim pe la ora 18:00, poate ramanem pana pe la 20:00-21:00, depinde de atmosfera. Te asteptam, poate poti trece mai devreme putin.
p. s. - iar esti pe fuga, ca data trecuta?thinking

| Flav explică:

Pfuuu...scrie clar mai sus...pe vaporul Malnas. Este la Elice, langa Libertatea, urmatorul vaporas. M-am gandit sa ne gasim de data asta la o terasa, fiindca e cald, iar pe vaporas, pe apa, e mult mai fain.hee hee

| Pho3nix a răspuns:

I`ll be there. happy
Dar nu prea vad voluntari. Haideti mai, va e rusine?
Hai sa fim mai multi, sa mai cunoastem si alti useri noi. happy
Plus ca multi useri sunt din Galati. Hai, fara rusine!

pupimik
| pupimik a răspuns:

crying( nu-i corect. in oradea de ce nu face nimeni meetinguri de genu? Ma primiti si pe mine cu voi in Galati? Iau trenu laughing

| Dara a răspuns:

Flav, e posibil sa intarzii putin. Dar pastreaza doua locuri libere, pentru ca voi veni.

| Mjdolhfi a răspuns:

Nu sunt din Galati, insa va urez distractie placuta!

| Cryssy a răspuns:

Daca as fi fost din zona, as fi venit si eu. sad

Distractie placuta! Chiar imi pare rau ca nu-s de pe acolo. sad

| ZuuZaaA a răspuns:

Elena, dar cine nu ar vrea?!(desi nu cred ca as fi bine primita chiar de toata lumea).
Oricum, va urez distractie placuta!
P. S.big grinaca eram din Galati veneam cu cea mai mare placerehappy.

| lencikk a răspuns:

Vreaaau si eucrying(

| nonsense a răspuns:

I'm coming.
big grin