| iuandfto a întrebat:

Peste exact o luna este ziua mea. Ce as putea face de ziua mea? Adica nu vreau sa fac o petrecere. Ma puteti ajuta cu idei?

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Iesi si tu in parc cu prietenii si spargeti seminte stand la glume

| marui08 a răspuns:

Petrecere in pijamale cu cele mai bune prietene. pizza, cipsuri, saratele, inghetata. si ceva muzica ar fi perfect:X

| adelinee a răspuns:

Pai de ziua mea au dormit cateva persoane la minelaughing nimic deosebit nu vrei sa faci petrecere chemi cativa prieteni sa va duceti undeva.thinking la o cafenea, bar, club ai multe optiuni.

| nicoleta24 a răspuns:

Iesi undeva cu prieteniiwinking... o sa te simti foart bine in compania lor, mai ales intr-o zi atat de MARE

| HarryPotter a răspuns:

Daca vrei ceva mai simplu poti sa inviti cativa prieteni si sa mergeti la film/la restaurant/sau intr-un parc de distractii. ceva in aer liber

| Bessame a răspuns:

Pai eu zic sa mergi la o pitza cu 2 prietenii cei mai buni! Sa mergi la un film!

| Pisoi_8004 a răspuns:

Faco o petrecere mica. a dica nu petrecere. o mini petrecere. mai bine zis. cu familia ta. sarbatoresti acolo. cu un pahar de vin. si niste bombonele sau tort si gata