| 5123fsda a întrebat:

Luna viitoare va fi ziua de nastere a prietenei mele si as vrea sa ii fac o supriza, ma gandeam sa ii cant ceva la chitara...
Aveti idei ce cadou/surpriza i-as putea face? Problema e ca eu sunt plecat de ziua ei in America asa ca v-a trebui sa filmez ceva de acuma, dar sunt stresat si in pana de idei.
Ma puteti ajuta? Vreau idei de melodii sau alte idei ce s-ar mai putea face, cum sa ii arat cat de mult tin la ea si ca o iubesc enorm!

Răspuns Câştigător
| DoubleBis a răspuns:

Poti sa ii faci un filmulet cu poze cu voi si pe fundal ii canti tu ceva. Poti sa ii canti o melodie de la artistul ei preferat. Filmuletul poti sa il favci pe flipagram si daca nu stii care artistul ei preferat canta ceva ce te reprezinta. daca nu stii nici asta, cauta Bruno Mars-Grenade, Vama Veche-Epilog, Fergie-A little party never killed nobody, Rihanna-Russian Roulette.

12 răspunsuri:
| LoVeLe a răspuns:

Fai un videoclip in care ii spui cat de mult tii la ea.ii spui la multi ani+ o poza inramata cu voi 2

| 5123fsda explică (pentru LoVeLe):

Multumesc!
II spun ce simt, dar in ce mod?

| RockRox a răspuns:

Buna. Pai ai spus ca esti plecat in America nu? Poti sa-i canti asta http://www.youtube.com/watch?v=AMYAlGINcTo si stiu eu... sa-i pui pe prietenii tai sa-i scrie cu lumanari (seara) sau cu trandafiri (ziua) ca o iubesti sau ma rog ce vrei tu (in fata locuintei ei). Dupa ce termina prietenii tai aproape toata treaba, ii trimiti clipul si la final sa-i spui sa se uite pe geam sau sa iese afara. :) Mna, asta ar fi ceva frumos. Sau sa treaca niste masi pe langa ea in timp ce e pe strada cu un afis pe care sa scrie ca o iubesti sau ma rog, ce vrei tu sa-i spui. :) Succes.

| 5123fsda explică (pentru RockRox):

Multumesc de sfat! Daca mai ai si alte idei ascult! big grin

| 5123fsda explică (pentru RockRox):

Prefer melodiile gen "Vama Veche- Epilog".

| RockRox a răspuns (pentru 5123fsda):

Sorry, nu prea le am cu romantismul. Poti sa-i iei ceva la comanda cu un mesaj, sau sa ii faci un fel de ghicitoare, prima oara ii dai un mesaj sa se duca undeva si de acolo sa fie hartiute unde sa se duca, si la final sa ajunga tot asa(intr-un loc pe care ea-l iubeste) si sa scrie mare ca o iubesti. Noh, asta-i spectaculos. Dar alte idei nu am laughing

| 5123fsda explică (pentru RockRox):

Da laughing dar nu pot organiza asta de peste ocean laughing

| RockRox a răspuns (pentru 5123fsda):

Nane-Noi Doi e destul de frumoasa, sau ca o stea. big grin

| RockRox a răspuns (pentru 5123fsda):

Pai vorbesti si tu cu niste prieteni laughing normal ca nu poti, nu esti super erou, sau da? :O

| 5123fsda explică (pentru RockRox):

Nu ma da de gol! straight face

| RockRox a răspuns (pentru 5123fsda):

Ok, ok. Dar ar fi ceva cu super-puterile tale sa zbori si sa-ti scrie pe costum ceva asa poetic laughing

| 5123fsda explică (pentru RockRox):

laughing)))))))