| Mashka a întrebat:

Peste o saptamana e ziua prietenului meu. Vreu un sfat. Ce felicitare as putea sa-i scriu in cateva mesaje?
ajutati-ma va rog. Thanks.

7 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Daca vrei te ajut eu, ca sunt semi poeta big grin, dar ce fel de felicitare vrei sa ii scrii? una foarte dulce, sau una mai amuzanta etc?

| Dl.Inginer a răspuns:

Spune-i ce simti. Spune-i ca-l iubesti, spune-i cat de mult inseamna pentru tine si cat de fericita esti sa-l ai alaturi.

| Bianca26bb a răspuns:

O lacrima de stea
A cazut pe inima mea
Si mi-a spus ca vei veni
Sa ma iubesti, si sa ma mangai
*Cred ca se vede ca eu am inventat-o big grin... sper sa fie ok.winking. iti mai scriu una, daca vrei:

Timpul trece si se scurge
Este totul trecator
Iar in minte se aprinde
Un gand nemuritor
Bate cesul inserarii
El trece in fiecare secunda
Si te rog sa nu dar uitarii
Ce e scris pe vertical

| Paula a răspuns:

Sa nu cunosti cei suferinta
si durerea sa n-o sti
Mereu ca zambetul pe buze
Si numai ferit sa fii!

| Mashka explică:

Vreau sa-i scriu o felicitare mai dulce don't tell anyone
Shery, daca tu vrei sa ma ajuti, poti sa-mi scrii si pe privat.
Va multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primeste un gind curat ce straluceste ca o lacrima de argint in lumina lunii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă îl iubești cu adevărat nu trebuie să fi o mare poetă, este suficient să fi îndrăgostită.
Versurile și frazele vin din ceea ce simți față de el.
Hai că poți, îți spun din propria experiență.
La mulți ani să trăiască fără nicio reparație!
Intră pe felicitări.ro și te orientezi acolo.
Distracție plăcută.
Pa, pa.