| nikolettta a întrebat:

Pllllsss heelp!
Ieri mi-am luat un telefon nou si mi s-a zis ca, cartela mea ESTE compatibila cu telefonul si am urmat toate instructiunile si zice ca, cartela este goala.
Ce sa fac? Ce s-a intamplat?
funda

1 răspuns:
| oOAndreeaOo a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic grav.TU ai avut numerele de telefon copiate in telefonul vechi nu pe cartela sim. Daca le vrei inapoi baga cartela in telefonul vechi si dai la agenda optiuni ci copiere in cartela sim. Dupa bagi in telefonul nou si gata.O sa-ti apara numerele.