| Riddsy a întrebat:

Am si eu o intrebare. Mi-am luat un S2 saptamana trecuta. Ieri am incercat sa bag melodii pe telefon, cu USB. Dar nu am reusit. Dupa vreo cateva minute, pe telefon scria cartela sd deterioarata. Am incercat sa il formatez, dar imi apar cartela sd goala.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Incearca si cu un alt card. Daca apare aceeasi problema, inseamna ca e telefonul de vina. Daca ai garantie la el, il poti trimite in service.

| Riddsy explică (pentru Brotacelul):

Mersi. Am rezolvat problema. Cardul a avut probleme.

2 răspunsuri:
| TheDoDe a răspuns:

Ori e telefonul jaf dar nu are cum daca l-ai luat saptamana trecuta sau cardul e faramat sau virusat.