| Avril:x a întrebat:

Poate o sa vi se para stupida intrebarea meahappy
Dar, ce o fi o >fi:
Deci am PhotoScape si habar nu mai am cum sa imi editez pozesad
As vrea niste idei >originale:
Dca ma puteti ajuta va rog sa imi spuneti si mie niste moduri de a edita pozabig grin
Dau fundita pentru cele mai mf >ideibig grin

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Te duci la start, settings şi alegi Control Panel.
Te duci la Add/Remove Programs şi alegi FotoScape. Apeşi pe remove şi la toate mesajele răspunzi OK/Yes.
O să-ţi apară un tutorial despre modul cum se pot edita poze.

Succes.

| Minty a răspuns:

Uite hi5 asta nu e privat si e plin de poze editate cu photo scape:
http://orlandobeliss.hi5.com/friend/p182570284--danutzic_ferent--html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cumva din craiova?
exista tutoriale pe net, cu idei cu tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il ai cel in limba romana poti sa incerci tot si in caz ca vrei sa repari dai dezexecuta sau dez all(tot) si oricum photoscape salveaza si originalul. Eu il folosesc des ca sa mi pun texte sau imagini peste imaginea mea. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat :D
uite aici un link cu tutoriale de photoshop: http://www.tutorialized.com/tutorials/Photoshop/1 (explica pana si unde sa dai clic cu soarecul)
si mai gasesti pe google si altele; spor!

| Avril:x explică:

Nu nu's din Craiovahappy