| davidtm a întrebat:

Povestiti-mi o intamplare de a voastra infioratoare, cum ar fi ca ati vazut ceva noaptea tarziu in cimitir.
etc.

Răspuns Câştigător
| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

1. Intr-o zi era aglomeratie in statia de autobus, mie nu-mi place aglomeratia asa ca am impuscat cativa ca sa fie mai lejer

2. Aveam o papusa vodoo uriasa legata de maini si picioare, iar langa ea, un om legat. Orice ii faceam papusii se intampla si omului, asa ca i-am rupt mainile si picioare si era plin de sange

3. O caracatita uriasa vroia sa ma omoare, dar nu putea sa ajunga la mine la etajul 3 fara apa, asa ca a obligat toti oamenii din jurul blocului meu se inunde orasul pana sa ajunga apa la etajul 3 sa ma omoare.

4. am purtat un om de gat, era usor ca o pana, ii era frica, asa ca i-am sucit gatul ca unei gaine sa nu-i mai fie frica. a murit

5. am facut salata de boef cu mama dintr-un om, eram nedumerita daca sa-i folosesc si ochii

6. m-au atacat zombi si ii impuscam cu shot-gunul

7. eram cea mai cautata asasina de pe planeta si toti oamenii vroiau sa ma omoare, aveam un fiu negru mai in varsta decat mine, care era la casa de copii... laughing

8. aveam marea in camera mea. stateam pe saltea cu inca o tipa si veneau valuri uriase care ne impingeau catre geam : " ce bine ca nu ne-a aruncat de la geam"

desigur, sunt vise... nu prea normale.

| davidtm explică (pentru NumelePublicExistaInBazaDaDate):

Ai avut toate visele pe care le-ai spus mai sus?laughing

| davidtm explică (pentru NumelePublicExistaInBazaDaDate):

Sper ca nu glumesti. oricum si eu as vrea sa visez asa.laughing

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns (pentru davidtm):

Pai.n-am atata imaginatie... doar in vise am laughing is interesante, dar nu-ti doresc, de multe ori ma trezesc speriata.

O data am visat ca era ceva diabolic pe holul apartamentului si am fugit repede sa ascund cheile. mi-a luat un sfert de ora sa-mi dau seama ce am facut cu ele dupa ce m-am trezit

In alta noapte ca aveam sub patura de langa mine un pistol ciudat care-mi putea face rau si tot ma ridicam din pat si impaturam tot mai tare patura sa nu ia nimeni pistolu (desigur nu era nimic acolo), eram inspaimantana, paranoica.
Imi revin cam dupa 15 min dupa ce ma trezesc

probleme psihice laughing

9 răspunsuri:
| Titanos a răspuns:

Navigam pe site si am vazut intrebarea asta. Era sa incremenesc!

| BubbleWhitee a răspuns:

Păi sincer o prietenă mi-a povestit că bunica ei după ce a murit,și-a lăsat spiritul în casă timp de câteva săpămâni,și într-o seară, ea dormea în canapea, iar la capătul canapelei, era un dulap pe care a așezat lipită de perete, o valiză care în miezul nopții i-a căzut în cap la capătul opus din senin. big grin.Am crezut-o pentru că de obicei cred în chestii de genu.happy

| Helioss a răspuns:

Într-o zi frumoasă de vară mă plimbam.Şi mă plimbam până am ajuns pe o stradă lăturalnică şi de nicăieri a apărut un drac câine cu o pungă pe cap care m-a speriat de moarte.

| FărăFiltru a răspuns:

Am fost într-o seară în cimitir, să culeg cireşe, şi când am văzut ca două fantome jucau table, m-am băgat şi eu la una mică, le-am luat toţi banii şi am plecat, sunt de treabă fantomele.

| davidtm explică (pentru FărăFiltru):

Eram sigur ca, o sa faceti misto.da oricum povestea e amuzantawinking