| Marius1789 a întrebat:

Pozele se pot clarifica? Adică să nu mai aibă atâția pixeli, există vreun program(online)?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Probabil se referea invers. Sa nu fie pixelate. In principiu raspunsul e nu. De restul se ocupa Gaussian Blur-ul...winking

1 răspuns:
| mititelumarius a răspuns:

Din cate stiu eu, nu.
Nu uita cã cu cat numarul de pixeli e mai mare si claritatea este mai mare! Ma indoiesc ca stiai asta dupa cum ai formulat intrebarea.

| KodrutZ a răspuns (pentru mititelumarius):

Probabil se referea invers. Sa nu fie pixelate. In principiu raspunsul e nu. De restul se ocupa Gaussian Blur-ul...winking