| Timee೩ a întrebat:

Prietena/Prietenul cea mai buna/bun sau iubitul/iubita?

8 răspunsuri:
| Shiver a răspuns:

Cel mai bun prieten!

| DomnisoaraLove a răspuns:

Daca iubita\iubitul iti este un bun prieten si ti se alatura la fiecare pas mai bun sau mai rau, atunci l-as alege pe el in schimb daca intr-o relatie nu merge nimic bun si vezi cum prietenu' iti e alaturi, atunci te axezi pe prieten(dar mai rar sunt cazuri sa intalnesti un prieten asa bun)Asa ca tot iubitul\a e pe locul 1!(bineinteles in majoritatea cazurilor)

| alexgabyy29 a răspuns:

Decizie imposibila...dar as zice prietenul cel mai bun.big grin

| Mayyyyyy a răspuns:

Nici,nici!

| Maraaa a răspuns:

Prietenul cel mai bun love struck

| Icecream15 a răspuns:

Acum catva timp prietena ceaa mai buna.dar acum nu mai stiu happy

| MerishorLoveGirl a răspuns:

Prietena cea mai buna :X:X:X:X

| katilyka a răspuns:

Desigur,fara a ma gindi aleg prietena, fiindca prietenia va tine mereu insa iubirea...nu se stie