| Luissa123 a întrebat:

PRO sau CONTRA timeline pe facebook?
eu mi-am facut facebook nu nemult si nu prea am ideie..sa activez timeline?
daca nu ai timeline nu poti pune poza de perete nu?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu sunt printre norocosii care nu au INCA timeline...Dar voi avea si eu sad

| JeffHardy2011 a răspuns:

Eu sunt PRO pentru timeline. Decat vechiul facebook noul timeline este mai "modern ".

| abubusd a răspuns:

Time-line o sa se activeze automat pentru toate conturile in urmatoarele luni... si nu, nu poti sa ai cover photo fara timeline, dar in rest functioneaza exact ca orice alt profil normal de facebook, cu exceptia organizarii... succes big grin