| EugeNNio a întrebat:

Cum activez timeline pe facebook?

8 răspunsuri:
| opacatoasa a răspuns:

Cred că o să-ţi pară rău.

| denisuk12 a răspuns:

Https://www.facebook.com/about/timeline undeva jos scrie adaugati timeline;)Bafta :D

| EugeNNio explică (pentru denisuk12):

Man m-am uitat dar nu vad nimic de genul -adauga timeline- poti fi mai explicit? Multumesc!

| Mandark a răspuns (pentru EugeNNio):

Chiar ca o sa ti para rau timeline-ul e o prostie foarte multi vor sa scape de el dupa ce l-au bagat. a stricat totul deci sfatul meu este sa nu l bagi. dara nah e alegerea ta

| Mandark a răspuns (pentru EugeNNio):

Chiar ca o sa ti para rau timeline-ul e o prostie foarte multi vor sa scape de el dupa ce l-au bagat. a stricat totul deci sfatul meu este sa nu l bagi. dar nah e alegerea ta

| RuxiLysm a răspuns (pentru Mandark):

Da dar eu l-am bagat dat acum vreau sa il scot. crying

| FlorinDrg a răspuns:

Cine doreste a scapa de acest Timeline sa acceseze urmatorul link unde se afla mai multe tutoriale video HD in limba romana bine explicate :
http://expertutorial.ro/cum-scapam-de-timeline-cronologie/

| RuxiLysm a răspuns:

Nush.Asta imi doresc si eu foarte mult.Dar nu cred ca se poate crying broken heart