| Alexalice10 a întrebat:

Puteți sa îmi dați niște idei de carti fantasy care chiar merita citite? In special îmi plac cele cu vampiri dar nu numai. Pana acum am citit: jurnalele vampirilor, academia vampirilor, twilight, cronicile wardstone, vampiratii si altele, dar astea mi- au plăcut cel mai mult. Sunt in pana de idei. Funda normal.

6 răspunsuri:
| rallulollipop a răspuns:

Poti sa mai citesti"fortele raului absolut" care in ciuda titlului chiar merita, mai e "casa noptii" care e de asemenea geniala, "eve","luna plina", si "vampirii sudului" care o sa ramana in top carti geniale 4ever

| MadalinaD a răspuns:

Harry Potter - J.K.Rowling (preferatele mele)
Satapanul inelelor - J.R.R. Tolkien

| katieXD a răspuns:

Nici o carte nu e mai GENIALA decat academia vapirilor

| Alexalice10 explică (pentru katieXD):

Da, știu. Am citit-o

| katieXD a răspuns:

Pentru alexaalice10:stiu mdoar ca eu dupa ce am citit AV am mai citit ceva carti cu vampiri si toate au fost varza sau dragutele pe langa ea deci>...< da poti sa incerci vampirii din morganville, nemuritotii(desii e cam aiurea) casa noptii...

| KUBY78 a răspuns:

Da la magazin la librari e caartea vampire soghitf