| Nicole_8066 a întrebat:

Puteti face un top cu cele mai frumoasele filme de comedie? Multumesc ^_^

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

5. Jurnalul lui Bridget Jones
4.How to Lose a Guy in 10 Days
3. What Happens in Vegas...
2.St. Trinian's (2007)
1.Eurotrip

3 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Cateva din cele care imi plac :
Eurotrip, Cadet Kely, The little man, Means girls, miss march, White chicks, Flubber, Ace Ventura, American pie 1 2 3, Lock, Stock and Two Smoking Barrels, Coming To America, The Girl Next Door, Happy Gilmore, Dumb and Dumber, Big Fat Liar cam acestea sunt...paaa

| crazygirlyo a răspuns:

Http://www.monden.info/......olescenti/

Iti recomand sa le vezi pe toate, sunt mai vechi dar parerea mea toate sunt foarte bune si amuzante! fundita?

| Florynushaaa a răspuns:

10 Things I Hate About You
Mean Girls
Scary Movie [toate]
EuroTrip
The Animal
The Sweetest Thing
Fired Up

Si nu`mi mai vin alte comedii acum`n minte thinking