| Katlynn1m a întrebat:

Imi puteti recomenda cele mai buna filme de comedie, cele mai cele

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), RocknRolla (2008), To Rome with Love (2012), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), How to Steal a Million (1966), It's a Mad Mad Mad Mad World (1963), The Invention of Lying (2009), Do the Right Thing (1989), Asta e (2001), Lo scopone scientifico (1972), The Great Dictator (1940), Identity Thief (2013), Idiocracy (2006), Filantropica (2002), Midnight in Paris (2011)...

| faramatania a răspuns:

21 & Over, The Hangover (seria), Scary Movie (seria), Grown Ups 1 și 2, The Dictator, Sex Drive, Death At A Funeral (2007),Get Him To The Greek, A Few Best Men, Bad Teacher, Anchorman: The Legend Of Ron Burgundy, Anchorman 2: The Legend Continues

| faramatania a răspuns:

Deși ți-am mai răspuns o
dată, revin și te rog să vezi și acest link, pentru că nu vreau să am legătură cu cârpeala din lista de mai sus și nici cu alte aspecte ce fac istoricul ei.Sursa reală nu este cea enunțată acolo, ci cum spunem, provine din altele complet disparate.Deci ceea ce-mi aparține, vezi aici:
http://www.tpu.ro/......pid-funda/

| Hutzy95 a răspuns:

Uita-te pe net la Trasniti din Nato, acuma se numeste Trasnitii din matie incepe sezonu 22, e cel mai fain serial de comedie din cate exista

| Scintilla a răspuns:

Iti spun unul dar bun nu vei regreta ca te-ai uitat la el, Sex is Zero, merita vazut.

| Musketeer a răspuns:

Identity Thief si The Heat.