| Chrysstian a întrebat:

Raspuns urgent! Cum pot sa fiu spectator in galele finale de la X factor? N-am gasit nimic pe internet!
FUNDA GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| Happinessssss a răspuns:

Buna.
Ca sa spectator in public, intai si intai ai nevoie de bilete. happy
Nu sunt bilete de vanzare! Poti castiga un loc participand la concursuri pe Facebook si Twitter. Si posibil ca fanii, marea masa a lor, vor putea sa ii vada pe o scena exterioara, unde ei vor saluta si vor trimite bezele, apoi vor merge sa-si execute rutina, in interior.

Sper ca te-am ajutat, bafta! happy
Funda? :X

| Happinessssss a răspuns (pentru Happinessssss):

Ca sa fii spectator in public*, pardon. :3

1 răspuns: