| HighFlyingBirds a întrebat:

Recomandaţi-mi şi mie un serial interesant, vă rog.

Răspuns Câştigător
| cristianfrunza a răspuns:

Supernatural, The Walking Dead(criminal)

Atat am avut de zisbig grin

7 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu stiu ce genuri iti plac tie, dar astia sunt serialele la care ma uit eu:

Suits
House M.D
Glee
Hot In Cleveland
2Broke Girls
Teen Wolf
True Blood
Grey's Anatomy
Private Practice
Pretty Little Liars
Mad Men
Once Upon A Time
Victorious
Suburgatory
Community
Rizzoli & Isles
Bunheads
Skins UK
Modern Family
How I Met Your Mother
New Girl
American Horror Story
Don't Trust The Bitch In Apartment 23

cam atatlaughing

| Bydy a răspuns (pentru SuperMagicSmile):

Daca vrei sa te uiti online sunt o gramada:
-Cu adolescentitongueariu cu viata
-De comedie:Trasnitii din/in Nato, Pitici si tatici, State de Romania, La Bloc, Vacanta Mare:Inima de oltean
-Reality showuritonguerodanca si Reghe Aventura Americana/Dragoste in prelungiri

| Exxtremus a răspuns (pentru SuperMagicSmile):

Bine ca te uiti ce minti ma de pe internet. Nu scriai tu atata. Ce mincionasa mai esti bah. De pe netsadVai si amar de capul tau.

| SuperMagicSmile a răspuns (pentru Exxtremus):

Bitch say WHAT? Ok, recunosc ca de abia am inceput Teen Wolf si nu am terminat Skins(sunt la generatia a doua) si ca mai am cateva episoade din House(sincer, nu am terminat sez. 8 pentru ca nu vreau sa se termine) dar celelalte seriale le-am vazut PE TOATE. Daca nu esti convins, intreaba-ma ce vrei din ele.winking K?

| Exxtremus a răspuns:

Cica Timp Liberlaughing))laughing)rolling on the floor)La Filme& seriale se punelaughinglaughinglaughing

Răspuns utilizator avertizat