| Anonymus3000 a întrebat:

RObotzi au luat vacanta crying ce parere aveti despre asta? Cum vi s-a parut sezonul 1? Pe ce data va incepe al doilea sezon stiu ca in toamna

9 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Prostie adevarata

| MrSpooky a răspuns:

Am zis prostie adevarata pentru ca nu imi plac robotzi

| pinkystyleツ a răspuns:

De acord cu aA26x happy

| PotHed a răspuns:

Hehe, au si ei nevoie de o pauzawinking.
Nu va intarzaia mult pana sa apara urmatorul sezon =p

| ElShaarawy a răspuns:

Foarte tare sezonul 1 si nu stiu cand va incepe.

| AnonymuxX a răspuns:

Au fost superi tari si asta e inceputul ...eu cred ca pe viitor ei o sa fie si mai tarewinking am ras mult la fiecare episod insa in urmatoarele sezoane o sa fie si mai mult rolling on the floorlaughing

| BNSAV a răspuns:

Nu au fost cine stie ce. Serialele sau trilogiile adevarate de la TV (care au mai mult succes) sunt privite cu dispret fata de "RObotzi". Nu e cinsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi ia hamsteru-n chirie!

| djalex123 a răspuns:

Nu este prostie adevarata citeste pe site happy revin in toamna happyfunda?

Întrebări recente