| EllyLizuk a întrebat:

Cine stie pe ce data incepe noul sezon TVD? big grin Si ce parere aveti despre ultimu` episod aparut din sezonul 2 "the last day"? Funda pentru data noului sezon.

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Incepe in septembrie si abia asteptlove struckfinalul sez 2 e fenomenal...iar ultimul episod aparut e bestial, chiar nu imi imaginam asa ceva.a fost :O... oricum frumos; x

3 răspunsuri:
| StarDust a răspuns:

Scrie sus pe vplay. 6 mai big grin

ultimul episod. nu-mi amintiiii ca mor. vreau continuarea neaparat big grin oare Elena o sa devina vampir? pacat de Damon laughing oricum cred ca supravietuieste muscaturii

| EllyLizuk explică:

Asta e data ultimului episod din sezonul 2... Dar mersi oricum kiss! Si eu vreau continuareahee hee pentru ca ma intereseaza ce se alege de Damon si daca Elena devine vampir... Stefan a fost atat de inutil si enervant in episodul asta incat as fi vrut sa fie el muscat de varcolac si sa fie scos din serial.

| EllyLizuk explică:

Incepe in Septembrie?! [ Minunat X-(.] Multumesc de raspuns McDreamy.