| dmrtr a întrebat:

Sa stiti ca insectele de la colectia insecte reale sunt false:-P
am spart nr 3 sa verific:-P

Răspuns Câştigător
| alecs14alecs96 a răspuns:

Doar nu sunt atat de! d! o7! sa trimita insecte rare sau greu de gasit prin Romania la oameni laughing

13 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Si ma rog, cum doamne iarta-ma ti-ai dat seama?

evenso
| evenso a răspuns:

Chiar? Nr 3 este Scorpionul gigant, ia fa o poza rapid sa vedem cum arata "fals" big grin

| JamilaGizeh a răspuns:

Da cum ai spart nr 3?

| dmrtr explică (pentru JamilaGizeh):

Am dat cu el de pamant si l-am spart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sunt false... daca ar fi false ele ar fi perfecte dar nu sunt perfecte.De exemplu eu am scorpionul manciurian si are foarte multe defecte.Si in plus nu ai prea avea cum sa spargi rasina.Cine ar sparge asa ceva.Este foarte scump.Bine un coleg a facut asta din curiozitate. Sper ca te-am ajutatbig grinbig grinbig grin

| dmrtr explică (pentru anonim_4396):

L-am spart dand cu el de pamant, si este fals. nu ai observat ca fiecare insecta are ceva alb pe ea. sund facute dintr-un fel de plastic...si acele defecte sunt facute special sa para reali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te cred.Sunt reale.Chestia alba este urma de rasina.Nici nu stiu la ce vrei sa ajunci cu minciuna ta.

| dmrtr explică (pentru anonim_4396):

Nu mint daca nu ma crezi este teabra ta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru dmrtr):

Poti sa faci poze? Sunt curios.

| dmrtr explică (pentru anonim_4396):

Bunda din nou! intrebare a fost pusa acum o luna, daca scriai mai devreme cu o saptamana - doua puteam sa iti arat pozele, acum nu le mai am. la unii am aratat pozele!

| anonim_4396 a răspuns (pentru dmrtr):

Oricum nu-mi pasa daca sunt reale sau nu.Sunt precum niste machete ca la Masini de legenda unde le pot studia din toate unghiurile. Vrei sa fim prieteni?

| dmrtr explică (pentru anonim_4396):

Mie imi plac oricum pentru ca sunt copii exacte... vezi ca tiam acceptat cererea de prietenie.

| Sweet00Alice a răspuns:

Si? cum era? laughing
Sunt curioasa, ca am luat si eu primul nr ca sa vad ce si cum laughing