| VictorSebastian a întrebat:

Sal cui ii place poza mea? ziceti simcer!

11 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

A vazut sorumea de 2 ani poza si zicea: Calut urat! Deci stii ce parere am nu? de scarbos

| αndï a răspuns:

WOW! ce marfa...
mie nu-mi place straight face ce-i aia?

| perfusion a răspuns:

Nu imi place.

| baiatulxboyx a răspuns:

Dupa parerea mea, metin e o prostie, prea multi oameni se joaca asta, a devenit prea popular pentru ce? Au ajuns toti tiganii sa se joace metin si pe unde merg numai asta aud.Sincer nu vad nimic "special" la jocul asta.Cat despre poza, eu zic ca e urata, e neclara => calitate proasta; un calaret pe un cal, mare branza.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer e urata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lu nimeni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce întrebare mai pui şi tu.No dacă tot îţi răspund nu prea ar merge să pui poza cu jocu'.Cam între.

| barbrastreisand a răspuns:

Nici poza nici numele nu imi place.

| lucrurisimple a răspuns:

Fratelui meubig grin