| anonim_4396 a întrebat:

Va place papagalul meu(cel din poza)? este fetita si este cea mai cuminte si scumpica. voi ce ziceti?

16 răspunsuri:
| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Nu, din pacate nu vorbeste, pentru ca la papagali(sau cel putin la perusi), doar masculii vorbesc, dar femelele pot canta mai tare si mai puternic, iar ea ma incanta in fiecare zi cu glasul ei

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Nu vreau sa ma laud, stiu ca multi aveti papagali, vreau si eu pareri, care e marea faza?

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

O cheama mickey.multumesc pentru complimente

| Aliyaa a răspuns:

Da imi place f mult.Sa ti traiasca!, stiu ca femele nu vorbesc am si eu 4 papagali:d

| remus a răspuns:

Da imi place papagalita ta, este frumoasa, sa ai grija sa nu se uite la tv. realitatea, antene si tvr. 1 ca o sa se invete sa minta.

| cretzufinish a răspuns:

Dragut. Si vrei sa te lauzi? Si eu am... un stol laughing

| Ben. a răspuns:

La prima vedere as fi zis ca e mascul, il cheama manole si e camionagiu.rolling on the floor

| Kidu a răspuns:

Frumoasahappy
Sa-ti traiasca!:*

| costymaximus a răspuns:

Dar vorbeste? Asa la prima vedere e frumoasa.

| MihaLoveYou a răspuns:

E superb, si eu am o fetita identica :X pe care o cheama Chira.

| Slavic a răspuns:

Este foarte frumoasa la fel ca si tine blushing

| Raiden a răspuns:

Toti papagalii verzi sunt la fel.
Toti papagalii albastri sunt la fel.
Toti papagalii albi sunt la fel.
Parerea mea, ii frumoasa, imi plac mult papagalii, am avut si eu un baietel "Verdozo". Pe ea cum o cheama?

| fluturas a răspuns:

Ce frumoasa ii love struck
imi place, ii foarte scumpawinkingbig grin sa-ti traiasca papagalita big grin laughingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Da, este foarte frumos. Mi-l dai mie, te rog!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumos perus.Si eu am 2. Unul care seamana cu al tau si e baietel si o fetita albastra. Tin foarte mult la ei.

| Ioana :x a răspuns:

E superba big grin eu am un papagal pe nume Roko imi plac perusii love struck