| TheEmoBoy a întrebat:

SAL imi puteti da si mie un discurs de sfarsit de clasa a8-a?big grin va rog! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| freakazoid a răspuns:

Poti sa te apuci sa rememorezi cateva intamplari petrecute in frumosii ani de gimnaziu (par example: Tin minte in clasa a5a cum cutare mi-a furat pixul si eu i-am spart fata, doar ca ceva mai serios straight face)
Sau poti sa spui ce ai invatat bun de la profesorii si colegii tai (De la Dna prof de romana am invatat ca e bine sa traversezi strada pe verde)
Sau pur si simplu poti sa o dai la sentiment, ca o sa-ti fie dor de acesti ani care nu se vor mai intoarce, de colegii, de dascalii care v-au indrumat cu atata daruire, etc etc. Intelegi tu ideea.