| LoverDip a întrebat:

Sal TPU.Am o intrebare.Pot cumpara PaySafeCard in Romania, in EURO nu numai in LEI. Daca da ma poate ajuta cineva stau in Pitesti.
PS Nu vreau dupa site-urile alea ale lor.

Mersi! Funda + vot!

6 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Eu am cumparat in Pitesti in Lei, si din cate stiu doar in lei gasesti aici, nu si in euro. Daca esti interesat, ma anunti si iti spun si unde gasesti magazinele respective.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, da se poate dar nu ştiu cum trebuie procedat, îţi explic dacă mă laşi să caut, te voi ajuta, ok?

| LoverDip explică (pentru Brâncuşi):

OK.Chiar te rog.Multumesc!

| LoverDip explică:

Ma mai poate ajuta cineva? Mai stie cineva?

| LoverDip explică:

Chiar numai stie nimeni?

| Blache_Mandical_1973 a răspuns:

Contacteaza-ma la adresa de email; lpatru@ymail.com si te rezolv eu cu psc de 5 euro!(am mai multe coduri de 5 euro si sunt valabile pina pe 31/03/2013)