| Alin2017 a întrebat:

Cum scap de eroarea cu semnu intrebari,,?" la metin2 draco? Lam reinstalat de 10 ori si tot la fel de fiecare daca cand intru in el.

3 răspunsuri:
| fabian123321233 a răspuns:

Încearcă să-ţi faci update la drivere, sau să îţi verifici computerul de viruşi. Poţi încerca să schimbi din config modul de joc din CPU în GPU sau vice-versa. Sau şterge fişierul python27.dll din folderul jocului, apoi deschide-l ca să îşi facă update.
Poate te-am ajutat cu ceva. Succes!

| Alin2017 explică (pentru fabian123321233):

Am schimbat Cpu si gpu dar tot la fel, update la drivere le am facute, am sters python27.dll dar metinu nu are update, virusi nu cred ca am deoarece doar metinu acesta face asa, celelalte merge perfect

| fabian123321233 a răspuns (pentru Alin2017):

S-ar putea sa fie de la windows.